U Općini Vinica petero učenika novi državni prvaci u poznavanju prometnih propisa
- Napisao/la Irena Pomper
- Objavljeno u Vijesti
- veličina pisma smanji veličinu pisma uvečaj veličinu pisma
- Ispis
Osnovna škola Vinica ostvarila je izniman uspjeh na 16. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa, osvojivši prvo mjesto. Na natjecanju su sudjelovale brojne škole, no upravo su učenici 7. b razreda Osnovne škole Vinica osvojili prvo mjesto koji su uz podršku svog mentora i profesora pokazali najviše znanja i vještine. Osim osnovnoškolaca, izvrsne rezultate postigli su i učenici iz Srednje škole Arboretum Opeka Marčan koji su također osvojili titule državnih prvaka na 7. Državnom prvenstvu za srednje škole. „Biti najbolji u svojoj državi poseban je osjećaj. Izuzetno smo ponosni na naše učenike iz 7. razreda koji su ostvarili ogroman uspjeh. Posebno veseli da u Općini Vinica imamo tri prvaka iz osnovne škole i dva iz srednje”, rekao je načelnik Općine Vinica Branimir Štimec koji je bio mentor učenicima iz obje škole. Uz čestitke i pohvale, na svečanosti su učenicima uručeni i prigodni pokloni.
facebook.com/vtvtelevizija
youtube.com/@vtv_televizija
Kontakt
RSS